SILNA MŁOTOWIERTARKA SDS-MAX ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Silna młotowiertarka za rozsądną cenę

0000-00-00

Kucie w betonie czy asfalcie, burzenie ścian, rozłupywanie kamieni, wiercenie dużych otworów w twardym materiale – to tylko niektóre ciężkie zadania, z którymi z powodzeniem może się mierzyć takie elektronarzędzie..

Nie da się ukryć, że praca młotem udarowym nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Duży hałas, mnóstwo kurzu i – najgorsze – wibracje przenoszone z maszyny na ciało operatora. Producenci walczą z nimi na wszystkie sposoby, by zwiększyć długość ciągłej pracy bez konieczności przerywania kucia. Między innymi i na ten aspekt zwrócili uwagę konstruktorzy młota udarowego SDS-max Tryton TMM1050X. W elektronarzędziu zastosowali system antywibracyjny. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszono drgania w trakcie kucia (mierzone 3-osiowo) do poziomu ok. 15 m/s2.

Młot Tryton TMM1050X napędzany jest 1050-watowym silnikiem. Maksymalna prędkości obrotowa elektronarzędzia wynosi 480 obr./min. Silnik ułożony jest prostopadle do maszyny młotka, przez co osiągnięto dobre wyważenie elektronarzędzia, które pozwala pracować nim nie tylko pionowo w dół, ale również w pozycji horyzontalnej, a silniejszy operator z powodzeniem będzie pracował z narzędziem nad głową. Warto tu wspomnieć, że mechanizm udarowy współpracuje z systemem włączającym udar tylko w momencie zetknięcia się dłuta lub wiertła z obrabianą powierzchnią. Rozwiązanie to chroni uchwyt narzędziowy SDS-max przed zbyt szybkim zużyciem i wydłuża jego żywotność.

Uchwyt główny w kształcie litery „D” zapewnia pewne trzymanie narzędzia w czasie pracy. Duże przełączniki – główny włącznik spustowy i pokrętło funkcyjne – można bez problemu obsługiwać w grubych rękawicach. Rękojeść główna, jak i boczny uchwyt pomocniczy pokryte są materiałem antypoślizgowym.

Wstecz Dalej
PRODUSE NOI TRYTON Portofoliul Tryton se mărește în mod constant cu mașini electrice profesionale și durabile. Vă invităm să studiați secțiunea de noutați.
Nowości