TRYTON z Briggs&Stratton - podwójna jakość !

 

Sercem każdej maszyny spalinowej jest jej silnik. To on nadaje rytm, wprawia w ruch pozostałe jej elementy. Od jakości i trwałości silnika w głównej mierze zależy żywotność i niezawodność używanego sprzętu.

TRYTON od początku stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów. Obecnie w naszej ofercie ponad 70% kosiarek spalinowych posiada silniki Briggs&Stratton.  
Wyposażenie kosiarek Tryton w silniki Briggs&Stratton to tylko część szeroko zakrojonej współpracy.

 


 

Partnerstwo Serwisowe
W ramach napraw gwarancyjnych i serwisowych naszych kosiarek wykorzystujemy tylko oryginalne częsci Briggs&Stratton.
Serwis silników kosiarek odbywa się tylko w autoryzowanych serwisach Briggs&Stratton.

 

Partnerstwo Handlowe
Klienci, którzy zdecydują się na zakup kosiarki wyposażonej w silnik Briggs&Stratton, mogą liczyć na dodatkowe wsparcie lub gratyfikacje z naszej strony. Często do zakupionego produktu dodajemy częsci serwisowe lub komplementarne akcesoria, ułatwiające pracę w ogrodzie.
Dla najbardziej lojalnych klientów, oddanych jakości produktom TRYTON i Briggs&Stratton organizujemy atrakcyjne eventy lub wspólne wyjścia (chociażby na Galę KSW 39, co miało miejsce w ostatnim czasie).

 

Partnerstwo Marketingowe
Obecnie trwa szeroko zakrojona, wspólna kampania reklamowa Tryton i Briggs&Stratton. W prasie oraz internecie możecie Państwo zobaczyć reklamy podkreślające wspólną jakość oferowanych produktów i podzespołów.