NAJNOWSZY

Jeśli chcemy pracować efektywnie, a z drugiej strony szkoda nam miejsca na przechowywanie kolejnych maszyn wówczas przecinarka dwutarczowa jest rozwiązaniem, którego szukamy.

0000-00-00

Maszyna ta po zastosowaniu odpowiedniej tarczy z dużą łatwością przecina elementy stalowe, beton, beton zbrojony, cegłę, płytki oraz tworzywa sztuczne. Z powodzeniem możemy korzystać z niej jako bruzdownicy. Duża wydajność cięcia zostaje uzyskana dzięki zastosowaniu dwóch przeciwbieżnych tarcz. Zamontowane na specjalnym łożysku obracają się w przeciwnych kierunkach. Dzięki temu nie ma np. znaczenia kierunek cięcia tak jak w przypadku pilarek tarczowych. Maszyna dostarczana jest w kuferku. Znajdziemy w nim tarcze diamentowe oraz tarcze z węglikiem spiekanym, które z powodzeniem tną nawet pręty zbrojeniowe. W komplecie otrzymamy również praktyczną stopę, która po zamontowaniu zmieni maszynę w klasyczną pilarkę tarczową. Dużą dokładność cięć uzyskamy dzięki przykładnicy równoległej oraz laserowemu wskaźnikowi linii cięcia.

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości