TRYTON WYRÓŻNIONY ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Profix, jeden z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i odzieży roboczej, został wyróżniony w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2014 organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

0000-00-00

Linia maszyn do pielęgnacji ogrodu TRYTON to rozbudowana gama produktów, które charakteryzują się perfekcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Oznacza to, że każda maszyna trafiająca do sprzedaży to efekt kompromisu między rozwiązaniami z najwyższej półki - a faktycznymi potrzebami klienta ostatecznego. - Maszyny ogrodowe TRYTON to dziś jedna z najlepszych ofert na rynku. Trudno znaleźć lepszą propozycję. Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują bardzo wysoką jakość i wygodę użytkowania. Wprowadzając do sprzedaży kolejne modele zwracamy szczególną uwagę na to, żeby w ręce finalnego użytkownika trafił produkt, który pozwoli mu pracować wygodnie, będzie niezawodny i trwały. Dokładamy także starań, aby obsługa maszyn Tryton była intuicyjna - przekonuje Jarosław Bednarczyk Brand Manager marki TRYTON.

Profix zapewnia także pełną obsługę serwisową swoich maszyn oraz stały dostęp do części zamiennych. - Możliwość dokonania napraw maszyn, które znajdują się w użytkowaniu to bardzo istotny element polityki jakościowej firmy Profix. Klient, który zdecyduje się na zakup maszyn Tryton uzyskuje dostęp do pełnego wsparcia technicznego. Jeśli zachodzi taka potrzeba maszyny są naprawiane z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych w serwisie PROFIX i już po kilku dniach wracają do użytkownika - mówi Jacek Winiarczyk - kierownik głównego serwisu PROFIX.

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości