SILNA MŁOTOWIERTARKA SDS-MAX ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Silna młotowiertarka za rozsądną cenę

0000-00-00

Kucie w betonie czy asfalcie, burzenie ścian, rozłupywanie kamieni, wiercenie dużych otworów w twardym materiale – to tylko niektóre ciężkie zadania, z którymi z powodzeniem może się mierzyć takie elektronarzędzie..

Nie da się ukryć, że praca młotem udarowym nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Duży hałas, mnóstwo kurzu i – najgorsze – wibracje przenoszone z maszyny na ciało operatora. Producenci walczą z nimi na wszystkie sposoby, by zwiększyć długość ciągłej pracy bez konieczności przerywania kucia. Między innymi i na ten aspekt zwrócili uwagę konstruktorzy młota udarowego SDS-max Tryton TMM1050X. W elektronarzędziu zastosowali system antywibracyjny. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszono drgania w trakcie kucia (mierzone 3-osiowo) do poziomu ok. 15 m/s2.

Młot Tryton TMM1050X napędzany jest 1050-watowym silnikiem. Maksymalna prędkości obrotowa elektronarzędzia wynosi 480 obr./min. Silnik ułożony jest prostopadle do maszyny młotka, przez co osiągnięto dobre wyważenie elektronarzędzia, które pozwala pracować nim nie tylko pionowo w dół, ale również w pozycji horyzontalnej, a silniejszy operator z powodzeniem będzie pracował z narzędziem nad głową. Warto tu wspomnieć, że mechanizm udarowy współpracuje z systemem włączającym udar tylko w momencie zetknięcia się dłuta lub wiertła z obrabianą powierzchnią. Rozwiązanie to chroni uchwyt narzędziowy SDS-max przed zbyt szybkim zużyciem i wydłuża jego żywotność.

Uchwyt główny w kształcie litery „D” zapewnia pewne trzymanie narzędzia w czasie pracy. Duże przełączniki – główny włącznik spustowy i pokrętło funkcyjne – można bez problemu obsługiwać w grubych rękawicach. Rękojeść główna, jak i boczny uchwyt pomocniczy pokryte są materiałem antypoślizgowym.

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości