Dni Otwarte PROFIX 2019

Jak co roku spotkaliśmy się z naszymi klientami podczas organizowanych przez nas Dni Otwartych PROFIX.

2019-05-28

Wydarzenie miało miejsce 17 maja, a wśród uczestników znalazło się ponad 400 przedstawicieli firm partnerskich z kraju i zagranicy, a także reprezentanci dostawców i podmiotów współpracujących.

Mając do dyspozycji ogromną przestrzeń nowego, rozbudowanego, Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego, obecna edycja Dni Otwartych odbyła się na terenie naszej firmy.

Dodatkową zaletą tej formy imprezy była możliwość przedstawienia klientom specyfiki i charakteru codziennej pracy firmy PROFIX. Zaproszeni goście mogli obejrzeć nasz Dział Logowania odzieży roboczej, w którym został zaprezentowany nasz park maszynowy oraz stosowane przez nas techniki personalizacji i znakowania odzieży. W Dziale Badań i Rozwoju odwiedzający mogli zobaczyć, w jaki sposób testowane są nowości produktowe, zanim trafią na rynek i w ręce odbiorców. Nowy, rozbudowany i zmodernizowany Serwis, z kompleksowo wyposażonymi w narzędzia oraz aparaturę diagnostyczną stanowiskami, przybliżył klientom sprawność dokonywanych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Podczas części konferencyjnej, na której przedstawiliśmy aspekty i rozwiązania naszych najnowszych produktów, klienci mogli podziwiać również występ grupy akrobatycznej oraz wykonany przez profesjonalnych modeli i modelki pokaz odzieży Lahti Pro.

Bezpośrednie zapoznanie się z najświeższymi nowościami produktowymi było możliwe na specjalnie przygotowanej ekspozycji o powierzchni prawie 500 mkw. Oprócz rozbudowanej ekspozycji marek własnych firmy: Proline, Tryton i Lahti Pro, swoje stoiska wystawiły m.in. Stanley, De walt, Tesa, Fiskars i Juco, których produkty również znajdują się w ofercie Profix.

W Ożarowie, w hotelu Mazurkas odbyła się uroczysta, wieczorna gala podczas której wieloletnim partnerom Profix wręczone zostały statuetki Prolion, będące już ikoną trwałej i owocnej współpracy na rynku. O dobrą zabawę taneczną zadbał zespół Melomany oraz Marek Sierocki.

Dziękujemy Serdecznie wszystkim naszym klientom, za liczne przybycie oraz wyśmienitą zabawę.

 

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości