Stare figurki, świeczniki, ramki wracają do łask. Są znakomitym elementem podkreślenia charakteru wnętrza

0000-00-00

Jego niebanalnej niepowtarzalnej atmosfery. Wiele takich drogocennych przedmiotów niekiedy mających również wartość emocjonalną jest głęboko schowanych. Mijające lata odcisnęły na nich swoje piętno. Tak nie musi być. Teraz możemy samodzielnie i w prosty sposób przywrócić pięknym starym przedmiotom ich blask, aby cieszyły wzrok i ocieplały atmosferę wnętrz.

Jeśli cenisz sobie oryginalność, styl oraz nowoczesny design w domu i do tego lubisz majsterkować nowa miniszlifierka TRYTON model TMG170G jest tym czego potrzebujesz. Narzędzie jest intuicyjne w obsłudze, lekkie, solidnie wykonane i dobrze leży w ręku. Za jego pomocą z łatwością oczyścimy stare lichtarzyki, ramy luster, patery i inne drogocenne pamiątki.

Miniszlifierka TRYTON model TMG170G dostarczana jest z zestawem najbardziej popularnych akcesoriów, które służą nie tylko do czyszczenia i polerowania przedmiotów. Obok różnego rodzaju krążków filcowych znajdziemy także rolki z papierem ściernym, kamienie polerskie, tarcze do cięcia oraz frezy. - Taki zestaw akcesoriów czyni z miniszlifierki potężny oręż, który pozwoli realizować nawet bardzo skomplikowane projekty dekoratorskie. Obszar jej zastosowań ogranicza jedynie nasza wyobraźnia - mówi Jarosław Bednarczyk Brand Manager marki TRYTON oferującej wysokiej jakości elektronarzędzia.

Pracując miniszlifierką TRYTON mamy do dyspozycji cztery sposoby pracy. Możemy pracować samą maszyną trzymając ją bezpośrednio w dłoni. Zaś przy czynnościach wymagających większej precyzji, możemy zamontować tzw. uchwyt długopisowy, uchwyt frezarski lub też wykorzystać giętkie przyłącze do pracy w trudnodostępnych miejscach. W tym ostatnim przypadku do blatu stołu mocujemy dostarczony w zestawie uchwyt, przykręcamy teleskopowe ramię i zawieszamy na nim miniszlifierkę. Pracujemy samym przyłączem giętkim. Dodatkowo w każdej z przedstawionej opcji możemy płynnie regulować wysokość obrotów. Ich wartość podawana jest na wyświetlaczu LCD.

Miniszlifierkę TRYTON z powodzeniem wykorzystamy także w modelarstwie oraz w precyzyjnych pracach remontowych - jak chociażby przy wymianie fug. Cena urządzenia wraz z szeroką gamą akcesoriów wynosi ok. 180 zł. Jeżeli zamierzamy korzystać często z maszyny i chcemy dodatkowo zwiększyć jej możliwości można zakupić pakiet dodatkowych akcesoriów marki PROLINE (93171). Koszt wszechstronnego zestawu zawierającego m.in. różne rodzaje filcu, frezy, kamienie i tarcze szlifierskie oraz papiery ścierne to wydatek rzędu 35 zł.

Na rynku dostępna jest także miniszlifierka TRYTON oznaczona numerem TMG170. Wyposażona jest ona w manualną regulację prędkości obrotowej oraz standardowy pakiet akcesoriów. Dzięki temu koszt maszyny wynosi ok. 109 zł.

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości