Kosiarka TRYTON wyróżniona KREATOREM GardenTrendów

Innowacyjna kosiarka TRYTON model TOK5362I została nagrodzona znakiem jakości KREATOR GardenTrendów 2016. Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez redakcję magazynu „Garden&Trends”.

2016-03-19

Wręczenie nagród odbyło się 25 lutego podczas targów Gardenia w Poznaniu. W tym roku redakcja magazynu „Garden&Trends” wyróżniła 23 produkty. Wśród nich znalazła się kosiarka TRYTON o nowatorskiej konstrukcji. Przedstawiciele firmy PROFIX, właściciela marki TRYTON, odebrali dyplom oraz statuetkę wykonaną z drewna i szkła.

Kosiarka TRYTON model TOK5362I została specjalnie zaprojektowana tak, by ułatwić pracę również bez kosza. – W przeciwieństwie do standardowych modeli kosiarek trawa wyrzucana jestrównomiernie za maszyną, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli kosić w okolicy rabatek czy chodników. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają pięknie utrzymane trawniki i lubią pracę w towarzystwie mocnego silnika – mówi Jarosław Bednarczyk, Brand Manager marki TRYTON. Kosiarkę docenią także amatorzy nowinek technicznych. – Wyposażona jest w silnik Briggs & Stratton z rozruchem elektronicznym, dzięki któremu po naciśnięciu jednego przycisku rozrusznik wykona za nas całą pracę. Klienci doceniają także fakt, iż mimo nowatorskiej konstrukcji kosiarki, jest ona dostępna w przystępnej cenie – dodaje ekspert marki TRYTON.

KREATOR GardenTrendów jest znakiem jakości nadawanym wyjątkowym produktom, które kształtują ogrodnicze trendy oraz są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. Otrzymują go producenci i dystrybutorzy wpływający na rozwój zielonego biznesu.

 

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości