SEZON OGRODNICZY ROZPOCZĘLIŚMY W POZNANIU

Ponad 26 000 osób miało okazję zapoznać się z ofertą maszyn i elektronarzędzi do pielęgnacji ogrodu Tryton, w czasie dziewiątej edycji Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbyły się w dniach 26-28 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

0000-00-00

Nasze stoisko dobrze wyróżniało się na tle innych wystawców. Stało się to za sprawą interesującej koncepcji graficznej, dobrego oświetlenia oraz zaprezentowanych produktów. Zdecydowaliśmy się pokazać wybrane maszyny kosiarki, podkaszarki, pilarki łańcuchowe TRYTON, sekatory i akcesoria do nawadniania PROLINE oraz pełną gamę ubrań i butów roboczych idealnych do prac w ogrodzie.

- Obserwując zainteresowanie można powiedzieć, że dobrze trafiliśmy w potrzeby odwiedzających i dostarczyliśmy im rzetelnej informacji. Udało nam się pozyskać wiele ciekawych kontaktów, które postaramy się już wkrótce wykorzystać. Ponadto bardzo wysoko należy ocenić fakt, że nasze marki są dobrze znane przez właścicieli i pracowników centrów ogrodniczych. Mamy nadzieję, że nasz udział w tegorocznej Gardenii pozwoli na nawiązanie trwałej współpracy z nowymi odbiorcami z branży ogrodniczej. Dzięki temu nasze produkty trafią do jeszcze szerszej grupy miłośników pięknych ogrodów i pozwolą im lepiej wykonywać swoją pracę. Wiadomo - dobrym narzędziem pracuje się lepiej - mówi Emil Sieligowski, brand manager marki PROLINE.

Wstecz Dalej
Elektryczna czy Spalinowa?
Elektryczna czy Spalinowa?
Wiele osób, które jeszcze nie posiadają kosiarki, ale planują jej zakup w najbliższym czasie, staje przed dylematem: co wybrać?
Łatwość obsługi
Łatwość obsługi
Dobrze mieć swoje elektronarzędzia, ale jeśli chcesz pracować wydajnie, muszą być one łatwe w obsłudze i solidne.
NOWOŚCI TRYTON Jesteśmy dumni mogąc ciągle powiększać portfolio profesjonalnych i solidnych elektronarzędzi Tryton. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami produktowymi – mamy nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć w nich coś dla siebie.
Nowości