SEZON OGRODNICZY ROZPOCZĘLIŚMY W POZNANIU

Ponad 26 000 osób miało okazję zapoznać się z ofertą maszyn i elektronarzędzi do pielęgnacji ogrodu Tryton, w czasie dziewiątej edycji Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbyły się w dniach 26-28 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

0000-00-00

Nasze stoisko dobrze wyróżniało się na tle innych wystawców. Stało się to za sprawą interesującej koncepcji graficznej, dobrego oświetlenia oraz zaprezentowanych produktów. Zdecydowaliśmy się pokazać wybrane maszyny kosiarki, podkaszarki, pilarki łańcuchowe TRYTON, sekatory i akcesoria do nawadniania PROLINE oraz pełną gamę ubrań i butów roboczych idealnych do prac w ogrodzie.

- Obserwując zainteresowanie można powiedzieć, że dobrze trafiliśmy w potrzeby odwiedzających i dostarczyliśmy im rzetelnej informacji. Udało nam się pozyskać wiele ciekawych kontaktów, które postaramy się już wkrótce wykorzystać. Ponadto bardzo wysoko należy ocenić fakt, że nasze marki są dobrze znane przez właścicieli i pracowników centrów ogrodniczych. Mamy nadzieję, że nasz udział w tegorocznej Gardenii pozwoli na nawiązanie trwałej współpracy z nowymi odbiorcami z branży ogrodniczej. Dzięki temu nasze produkty trafią do jeszcze szerszej grupy miłośników pięknych ogrodów i pozwolą im lepiej wykonywać swoją pracę. Wiadomo - dobrym narzędziem pracuje się lepiej - mówi Emil Sieligowski, brand manager marki PROLINE.

Wstecz Dalej
ÚJ TERMÉKEK TRYTON Tryton termékkínálatunkat folyamatosan bővítjük professzionális és megbízható szerszámgépel. Kérjük látogassa meg az Újdonságok szekciót.
Nowości