NAJNOWSZY

Jeśli chcemy pracować efektywnie, a z drugiej strony szkoda nam miejsca na przechowywanie kolejnych maszyn wówczas przecinarka dwutarczowa jest rozwiązaniem, którego szukamy.

0000-00-00

Maszyna ta po zastosowaniu odpowiedniej tarczy z dużą łatwością przecina elementy stalowe, beton, beton zbrojony, cegłę, płytki oraz tworzywa sztuczne. Z powodzeniem możemy korzystać z niej jako bruzdownicy. Duża wydajność cięcia zostaje uzyskana dzięki zastosowaniu dwóch przeciwbieżnych tarcz. Zamontowane na specjalnym łożysku obracają się w przeciwnych kierunkach. Dzięki temu nie ma np. znaczenia kierunek cięcia tak jak w przypadku pilarek tarczowych. Maszyna dostarczana jest w kuferku. Znajdziemy w nim tarcze diamentowe oraz tarcze z węglikiem spiekanym, które z powodzeniem tną nawet pręty zbrojeniowe. W komplecie otrzymamy również praktyczną stopę, która po zamontowaniu zmieni maszynę w klasyczną pilarkę tarczową. Dużą dokładność cięć uzyskamy dzięki przykładnicy równoległej oraz laserowemu wskaźnikowi linii cięcia.

Wstecz Dalej
ÚJ TERMÉKEK TRYTON Tryton termékkínálatunkat folyamatosan bővítjük professzionális és megbízható szerszámgépel. Kérjük látogassa meg az Újdonságok szekciót.
Nowości